Jak bardzo masz otwarte serce? ❤

Jak bardzo masz otwarte serce? ❤
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Sierpień 2016
Pobierz obrazki

Gdziekolwiek jesteś - witaj!

Cieszę się, że po długiej przerwie ponownie do Ciebie piszę!
Sierpniowym tematem w naszym Plannerze jest ELASTYCZNOŚĆ..
Maynard Webb, przykład osoby niezwykle elastycznej napisał: "Elastyczność stała się współczesną wartością, której każdy pożąda. Lecz elastyczność zawsze ma swoją cenę”.
Od początku roku doświadczam elastyczności na co dzień, w nieustannych podróżach, planowanych i spontanicznych, służbowych i prywatnych, komfortowych i niekoniecznie. Przemierzyłam 15 krajów, 10 stanów w USA, spędziłam ponad 90 godzin w samolotach, przejechałam samochodem około 25 000 kilometrów, przepłynęłam statkiem Ocean Atlantycki. Spotkałam setki nowych osób, różnego pokroju, od bezdomnych po milionerów. Uczestniczyłam w szkole Byron Katie - The Work, podczas której nauczyłam się kwestionować swoje myśli, doświadczając mnóstwo wrażliwych i autentycznych historii ludzi z różnych zakątków świata. Działo się wszystkiego tak dużo, że mogłabym napisać książkę o Elastyczności, co może kiedyś zrobię z potrzeby serca.
Cenę którą zapłaciłam za taką elastyczność , to przejście przez etap od całkowitego zaniedbania swoich działań, relacji i obowiązków do zaangażowania się całą sobą we wszystko co robię. Zacytuję kolejnego elastycznego działacza: "Pozostań wierny swoim decyzjom, ale bądź elastyczny w podejściu." Tonny Robbins
Wierności w decyzji o polskiej wersji Punctum oraz przeprowadzeniu II Certyfikacji Trenerów metody Points of You™ jak najbardziej dotrzymałam.
Życie smakuję dzisiaj inaczej.. i całkiem nie oznacza to, że wszystko jest piękne i poukładane, tylko że wciąż jestem w nieustannym procesie tworzenia. Jak malarz, który rysuje swój obraz i ciągle odkrywa nowe barwy.
Elastyczność.. Czyli co?
Poszerzenie i rozciąganie do granic możliwości swojej perspektywy patrzenia na rzeczywistość, otwieranie swojego serca na nowe, nieznane, czasem niebezpieczne, pozwolenie sobie na niedoskonałość i wrażliwość. Elastyczność - to odwaga i wychodzenie poza strefę komfortu, obserwacja siebie w trudnych momentach, uczenie się siebie i innych, podejmowanie, lub niepodejmowanie decyzji.

Tak działamy w Points of You™ - ciągle się uczymy, otwieramy serca i umysły, zapraszamy do naszego świata ludzi z różnych zakątków kuli ziemskiej, by inspirować do zmiany poprzez elastyczny punkt widzenia. Przecież wszytko co uważamy za prawdę, wynika z naszego sposobu myślenia, który przy odrobinie elastyczności, może zapewnić nam jakość życia o której marzymy! Zapraszamy również Ciebie! Poznaj nasze narzędzia i doświadcz z Trenerami Points of You™ naszych warsztatów!

Julija Słaby
Country Leader Points of You™ Polska
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Długo wyczekiwana polska wersja Punctum już dostępna w przedsprzedaży.
Tylko do 31 sierpnia 2016 składając zamówienie otrzymujesz od nas Punctum w obniżonej cenie i dostawę gratis. Doświadcz siły naszej gry, odkryj świat pauzy, obrazu i metafory jako jeden z pierwszych, korzystając z naszej oferty.
Teraz tylko - 417 zł.
Gra w regularnej sprzedaży od 01 września 2016.

Dołącz do naszego elitarnego i międzynarodowego zespołu trenerów. Poznaj nieskończone sposoby na włączenie naszych innowacyjnych narzędzia do swojej praktyki.

19 - 23 października 2016
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
Dom Leśny

Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Certyfikowane szkolenie
Points of You™ Advanced Plus.

Interaktywny, maksymalnie praktyczny i inspirujący warsztat Coaching 3D See-Feel-Create.
Termin:
Szczecin 09 - 11 wrzesień 2016
Warszawa 16 - 18 wrzesień 2016

Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Z dobrą energią
zespół Points of You™ Polska


Pobierz obrazki

Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

Dostajesz tę wiadomość, bo zapisałeś się na newsletter Leader in You, Julija Słaby z siedzibą w mieście,
Grzepnica 72-003, ul. Onyksowa 12.
NIP: 852-243-91-82
Dostarczone przez Freshmail

TAK. Chcę otrzymywać inspirujące Newslettery.


  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline