Ewa Kropielnicka

Life Coach, Business Coach, trener kompetencji twardych.
  • Miasto Opole, województwo opolskie, cała Polska, kraje anglojęzyczne.

Coach, trener, pedagog, anglista.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Opolu, kierunek Międzynarodowe Studia Coachingu.

Od 18 lat prowadzi szkolenia z zakresu technik prezentacji, skutecznego przekazywania informacji i wiedzy. Jako coach i trener metody Points of You® najważniejsza jest dla niej autentyczność w relacjach międzyludzkich.

W pracy zawodowej stosuje zasadę nauki poprzez doświadczanie dzięki czemu uczestnicy są aktywnie zaangażowani w proces szkolenia.

Wyznaje zasadę: „Każdy ma prawo do popełniania błędów. Ważne jest co zrobisz z nimi później”.

Points of You® jest sposobem na pokojowe rozwiązania. Mówi „Jeśli chcesz rozwiązać problem – zacznij od siebie.” Jest przestrzenią na wylanie bólu, spotkanie z samym sobą i pokochanie siebie. A stąd bliska droga do kochania i szanowania innych ludzi.

Praca Metodą Points of You® jest dla mnie metaforą Tajemniczego Ogrodu: na zewnątrz zwykły mur a w środku … kwiaty, drzewa, ptaki, życie, radość i śmiech. Ilekroć podejmuję pracę z klientem, na pierwszy rzut oka wydaje się on być zwykłym człowiekiem, ze zwykłymi problemami, normalnym życiem. Niby nic nadzwyczajnego. A potem, stopniowo, krok po kroku zaprasza mnie do swego życia i okazuje się być cudowną osobą, ze swoimi pragnieniami, marzeniami, zmaganiami, mądrością i wrażliwością. Po prostu ogrody. Czuję wdzięczność.

  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline