• slide

Program certyfikacji

Certyfikacja trenerów metody Points of You® - 24 - 28 maj 2017

Wyróżnij się – zostań certyfikowanym trenerem Points of You®

Program, który kończy się uzyskaniem certyfikatu trenera metody Points Of You®, to intensywny, interaktywny i inspirujący warsztat, podczas którego doświadczysz mocy naszych narzędzi oraz zdobędziesz wiedzę. Nauczysz się skutecznie stosować narzędzia Points of You® w pracy z grupą, w procesach indywidualnych oraz tworzyć własne programy rozwoju.

Ukończenie programu umożliwia prowadzenie warsztatów z metody Points of You®.

Program certyfikacji obejmuje:

Naukę przez doświadczenie

Ucz się metody Points of You®, zasad fototerapii, poznaj nieskończoną liczbę zastosowań narzędzi oraz rozwijaj się jako facylitator w bezpośredniej pracy z klientem i w grupach.

Tworzenie autorskich warsztatów

Podczas warsztatu nauczysz się niezliczonej ilości sposobów włączania naszych innowacyjnych narzędzi do pracy, którą wykonujesz. Będziesz gotowy do stworzenia swojej oferty szkoleniowej, zbudowanej na twoich mocnych stronach i pasjach.

Zestaw początkowy

Opłata rejestracyjna obejmuje zestaw narzędzi Points of You® dla twoich klientów.

2 sesje online

Nie trać z nami kontaktu, dziel się swoimi doświadczeniami, przedstaw swoją pracę i otrzymaj informację zwrotną. Sesje są nagrywane, by można je było odtworzyć.

Akredytacja ICF

Uczestnictwo w naszym programie to 44,75 CCEUs. Stwórz szkolenia, które będą akredytowane przez ICF i nagrodzą uczestników punktami ICF.

Wsparcie marketingowe

Gdy będziesz potrzebował banera, logo, wizytówek czy plansz, otrzymasz je od nas. Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi. Jeśli coś stworzyliśmy lub z czegoś korzystamy, z chęcią podzielimy się tym z tobą.

Zapraszamy!

24 - 28 maj 2017

Dowiedz się więcej


MIEDZYNARODOWA SIEĆ

Nasi trenerzy pochodzą z 37 krajów, z 6 kontynentów. Dzięki comiesięcznym webinariom ta wyjątkowa społeczność może się nawzajem inspirować i dawać siłę

ROSNĄCY RYNEK

Duże i małe firmy szukają najnowszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi do wzmacniania zaangażowania swoich pracowników. Zostań członkiem naszej elitarnej grupy trenerów, a pomożemy ci przygotować nietuzinkowe szkolenia.

NAUKA PRZEZ DOŚWIADCZANIE

Muzyka, zdjęcia, metody interaktywne sprawiają, że nasze programy odzwierciedlają, jak inspirujący charakter mają narzędzia Points of You® w budowaniu zaangażowania.

ZESTAW NARZĘDZI CERTYFIKOWANEGO TRENERA

Oferujemy gotową strukturę warsztatów i działań, odpowiednio zaprojektowane prezentacje i arkusze do pracy z dużymi grupami, wzory postępowania – krok po kroku i jeszcze więcej.

  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu